13 grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Łucja, Otylia, Eugeniusz

      Hadrzyński wyremontuje DPS  
 

admin | 22 Jul 2014

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Stanisław Hadrzyński z Kotlina wygrało przetarg na przebudowę tamtejszego DPS-u. Władze Powiatu Jarocińskiego podpisały już umowę na realizację inwestycji i na dniach przekażą mu plac budowy.

- Realizacja inwestycji ma na celu przede wszystkim znaczną poprawę standardu życia mieszkańców Domu oraz standardu pracy pracowników. Duża funkcjonalność budynku zapewnia optymalne dostosowanie pomieszczeń do potrzeb Domu Pomocy Społecznej - podkreśla starosta jarociński Mikołaj Szymczak. Lokalizacja DPS-u w jednym budynku zapewni równy dostęp mieszkanek placówki do wszystkich pomieszczeń przeznaczonych do terapii i wypoczynku. Docelowo Dom Pomocy Społecznej w Kotlinie przygotowany będzie do przyjęcia 150 mieszkańców. W przeciwieństwie do dotychczasowej siedziby w Zakrzewie, w Kotlinie wszystkie pokoje będą posiadać łazienki przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt zostanie wyposażony także w windę osobową oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich.

W ramach przetargu na realizację „Przebudowy, rozbudowy i nadbudowy wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku socjalno-administracyjnego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej” złożono trzy oferty, Najkorzystniejsza z nich opiewała na kwotę 9 mln 495 tys. 700 zł. Złożyło ją Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Stanisław Hadrzyński z Kotlina. Tym samym firma zobowiązała się do wykonania robót ogólnobudowlanych, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej oraz robót ciesielskich i dekarskich. Zakres inwestycji obejmuje także zamontowanie wind wszelkich instalacji i przyłączy, a także wyposażenie kuchni i łazienek oraz zagospodarowanie terenu.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry