18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty

      Nie pomógł apel przyjęty jednogłośnie  
 

admin | 22 Jul 2014

Od 1 lipca w Jarocinie zamknięte zostało biuro obsługi klienta spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Teraz, jeśli jarociniacy będą chcieli osobiście załatwić sprawę w PGNiG SA będą musieli jeździć... do Krotoszyna.

W niezamykaniu w Jarocinie biura obsługi klienta spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo nie pomógł apel sporządzony przez władze miasta, który na czerwcowej sesji jednogłośnie przyjęli radni miejscy. Czytamy w nim, że zamknięcie jarocińskiego oddziału PGNiG SA „wpłynie na konieczność poniesienia dodatkowych kosztów, a także w przypadku starszych osób, ze względów logistycznych może stanowić barierę niemożliwą do pokonania”. Jednak już podczas dyskusji na sesji rady miejskiej, radny Marek Tobolski zwracał uwagę na to, że przyjmowanie, nawet jednogłośne, apelu na pięć dni przed planowanym zamknięciem placówki jest zbyt późnym działaniem. - Myślę, że wszyscy, „jak jeden mąż”, jesteśmy za tym, aby to biuro zostało. Ja mam tylko pewne wątpliwości czy nie spóźniliśmy się o pewien etap. Biuro ma zostać zamknięte 1 lipca, więc decyzje gdzieś tam do góry na pewno już zapadły, poszły wytyczne i nie wiem, czy ten apel będzie skuteczny - Marek Tobolski otwarcie dzielił się swoimi wątpliwościami. - Życzę, żeby apel był skuteczny, ale troszeczkę za późno się z nim uwinęliśmy - mówił radny Ziemi Jarocińskiej.

Jak się okazało, radny Tobolski najwidoczniej miał rację. Mimo jednogłośnego przyjęcia przez radę apelu zaproponowanego przez władze miasta, 1 lipca biuro obsługi klienta spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zostało zamknięte. - Decyzja o zamknięciu niektórych punktów jest uzasadniona ekonomicznie i biznesowo oraz podyktowana malejącym zainteresowaniem klientów bezpośrednim kontaktem z biurami - tłumaczy Anna Jarosz z biura prasowego PGNiG SA. - Szanując czas klientów oferujemy korzystanie z nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Dla niekorzystających z komputera, istnieje możliwość załatwienia wszystkich spraw listownie - uspokaja Jarosz.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry