13 grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Łucja, Otylia, Eugeniusz

      Pięć medali dla Tygrysic  
 

admin | 22 Jul 2014

Aż pięć medali mistrzostw Polski zdobyły reprezentantki MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin w zawodach finałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W stolicy Dolnego Śląska, Wrocławiu, na najwyższym stopniu podium dwukrotnie stanęła Zuzanna Kaczmarek, srebrne medale wywalczyły Zuzanna Bambrowicz i Marta Ratajczak, natomiast z brązowym krążkiem zawody ukończyła Alicja Końszczyńska. Łącznie klub z Jarocina wywalczył 48 punktów do Systemu Współzawodnictwa Sportowego i zajął 5. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W pierwszym dniu rywalizacji na matach we Wrocławiu zawodniczki Białych Tygrysów wystartowały w dwuboju technicznym. Zgodnie z przewidywaniami bardzo pewnie złoty medal wywalczyła Zuzanna Kaczmarek, która zwyciężyła zdecydowanie w obu, składających się na dwubój, konkurencjach. Bardzo blisko medali były dwie kolejne zawodniczki z Jarocina. Niestety Zuzanna Bambrowicz, jak i Alicja Końszczyńska zakończyły rywalizację na najgorszym i tak mało lubianym przez sportowców czwartym miejscu. Siódmą pozycję zajęła Marta Ratajczak, a na dziesiątym uplasowała się Weronika Kaik.

Drugiego dnia zawodniczki Białych Tygrysów wystartowały w konkurencji walki sportowej (kyourugi), w której trener Józefina Nowaczyk-Wróbel liczyła bardzo na dwie swoje najbardziej utytułowane zawodniczki, Zuzannę Kaczmarek i Martę Ratajczak, a tymczasem niespodziankę sprawiły jeszcze Alicja Końszczyńska i Zuzanna Bambrowicz.

W klasyfikacji klubowej, z 48 wywalczonymi punktami, MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin, zajął 5. miejsce, ulegając AZS OŚ Poznań (92 pkt.), SKS Start Olsztyn (71 pkt.) i Legionowskiej Akademii Sportów Walki Legionowo (53 pkt.).

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry