18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty

      Spichlerz festiwalu czy festiwal spichlerza?  
 

admin | 22 Jul 2014

Czy Spichlerz ma być miejscem dokumentowania kolejnych edycji festiwalu? Czy festiwal ma być jednym z wielu wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez Spichlerz Polskiego Rocka lub instytucję, w strukturze której funkcjonuje - Muzeum Regionalne w Jarocinie? Przyjdź w piątek 18 lipca na debatę o przyszłości jarocińskiego festiwalu i roli Spichlerza.

W tym roku Jarocin Festiwal obchodzi dziesiątą rocznicę, licząc od reaktywowania imprezy w 2005 r. (Jarocin PRL Festiwal). 17 lipca swoje otwarcie miał będzie Spichlerz Polskiego Rocka. To dobry moment, aby spróbować odpowiedzieć na pytania o przyszłość festiwalu i przyszłość Spichlerza Polskiego Rocka, a także porozmawiać o relacjach między nimi i sprecyzować ich role.
Debatę poprowadzi Waldemar Kuligowski - profesor w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do udziału w debacie zostali zaproszeni burmistrz Jarocina Stanisław Martuzalski, Łukasz Minta - Agencja Artystyczna Go Ahead (współorganizator i organizator Jarocin Festiwal od 2007 r.), Sebastian Pluta - Dyrektor Muzeum Regionalnego w Jarocinie/Spichlerza Polskiego Rocka, Robert Jarosz - współautor scenariusza ekspozycji stałej Spichlerza Polskiego Rocka, Walter Chełstowski - organizator Festiwali Muzyki Rockowej w Jarocinie w latach 1980-1986 oraz Mirosław Pęczak - socjolog, tygodnik „Polityka” .

Debatę organizuje Regionalne Obserwatorium Kultury Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Dyskusja odbędzie się w piątek 18 lipca o godz. 12.00 w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry