18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty

      Jarota nadal bez prezesa  
 

admin | 04 Feb 2014

Wydawało się, że dla Jaroty jest iskierka nadziei w postaci nowego zarządu. Niestety kandydat na prezesa wycofał się w ostatniej chwili.

Przypomnijmy, że latem 2013r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków JKS Jarota Jarocin, na którym nie został wybrany nowy prezes klubu. W tym momencie klub stanął na krawędzi, a członkowie postanowili wystąpić do Starosty Jarocińskiego o powołanie kuratora. Od 23 września funkcję te pełni Maciej Dolata. Jego głównym zadaniem było doprowadzić do wyboru prezesa i zarządu.

Na zebraniu w październiku 2013r. kurator zapewniał, że rozmawiał z trzema kandydatami i z kolejnym jest już umówiony. Obiecał również, że na następnym walnym przedstawiony zostanie nowy prezes Jaroty. W tym momencie wszyscy byli już spokojni i czekali na dzień ogłoszenia.

Na 28 stycznia zaplanowano kolejne Walne Zebranie Członków, na którym miał być wybrany Prezes, jednak na tydzień przed zebraniem jedyny kandydat zrezygnował.

W tym momencie klub znajduje się w tym samym punkcie, co 23 września. Nie ma władz, nie ma Prezesa, a do rozpoczęcia rundy wiosennej pozostał tylko miesiąc. W obecnej sytuacji kibice mogą mieć już tylko niewielką nadzieję, że uda się znaleźć osobę, która stanie za sterami Jaroty.

Jak informuje klub - 14 lutego w sali konferencyjnej spółki Jarocin - Sport odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze JKS Jarota Jarocin. Oby ten dzień był przełomowy, bo w innym przypadku sądowi pozostanie wszczęcie postępowania likwidacyjnego klubu.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry