13 grudnia 2018
Imieniny obchodzą:
Łucja, Otylia, Eugeniusz

      Antonio na czele  
 

admin | 29 Oct 2013

Ostatnim meczem rundy jesiennej w rozgrywkach Orlików grupy 2. Kaliskiego OZPN był mecz Antonio Jarocin z Czarnymi Dobrzyca. Lepszym okazał się PUKS Antonio Jarocin, który pokonał Czarnych 0:1. Dzięki wygranym wszystkim meczom i zdobyciu kompletu punktów Antonio zakończyło rundę jesienną w fotelu lidera.

Ostatni mecz rundy był bardzo zacięty ale ostatecznie drużyna z Dobrzycy uległa Antonio Jarocin 0:1. Strzelcem zwycięskiej bramki dla Antonio został, wprowadzony na boisko w końcówce pierwszej połowy, Mikołaj Zwierzchlewski. W rundzie jesiennej PUKS Antonio Jarocin zmierzył się z pięcioma drużynami. Antonio wygrało wszystkie mecze. Najlepszym strzelcem drużyny okazał się Miłosz Barański, który strzelił w całej rundzie aż 9 bramek. Mateusz Krawiec wpuścił tylko 4 bramki i jest prawie najlepszym bramkarzem ligi. Piłkarze Antonio zakończyli rundę z bilansem 21:4.

Antonio Jarocin ma jeszcze młodszy rocznik, który również grał w tej samej lidze, co starsi koledzy. Młodsze Antonio przegrało ze starszym rocznikiem aż 7 do 1. Młodsi piłkarze PUKS Antonio zajęli szóste miejsce.

Rozmowa ze Zdzisławem Witczakiem - trenerem PUKS Antonio Jarocin
Królujemy nad innymi drużynami


Jak pan ocenia nasza grę w rundzie jesiennej?
Grę moich piłkarzy oceniam bardzo pozytywnie ponieważ wszystkie mecze wygraliśmy. Chociaż zwycięzców się nie osądza to jako trener muszę przeanalizować grę. Wszystkie plusy i minusy. To, co zyskaliśmy, czyli wyniki to jest bardzo ważne. Moi piłkarze osiągnęli bardzo duże postępy. Uwierzyli w swoje możliwości i w swoje umiejętności. Ci, którzy systematycznie trenowali podnosili swoje umiejętności techniczne. Zdecydowanie było widać, że królujemy nad innymi drużynami. Pozostałe zespoły były siłowe. Moi chłopcy mają już większy kontakt z piłką, myślą, wiedzą, co jest najważniejsze w piłce jeszcze przed wyjściem na boisko. W tej rundzie, w drużynie pokazali się liderzy. To jest taki zawodnik, na którego drużyna może liczyć. Takim liderem ofensywnym okazał się Miłosz Barański. Jest jeszcze zawodnik, który bierze cały ciężar gry na siebie, kreuje grę, to jest kapitan drużyny Mikołaj Maćkowiak. Muszę powiedzieć, że zrobiłeś duże postępy i się przełamałeś. Szczególnie było to widoczne w ostatnim meczu wyjazdowym, w Dobrzycy.

Nad czym musimy jeszcze popracować, aby jeszcze lepiej wypaść w rundzie wiosennej?
Niestety brakuję nam stopera. Myślałem, że to będzie Mikołaj Szczęśniak, ale niestety, nie udało się. W jego miejsce jest Bartosz Szymkowiak choć wciąż uważam, że Bartek jest świetny na boku, wtedy włącza się w akcje ofensywne. Gdybyśmy więc mieli stopera wypadlibyśmy jeszcze lepiej.

Czy podczas przerwy zimowej drużyna weźmie udział w jakimś turnieju?
Najważniejszy będzie turniej mikołajkowy. Jeśli jednak środki nam pozwolą to pomyślimy o zorganizowaniu turnieju z drużynami z większych miast, np. z drużynami z Poznania. Dostajemy zaproszenia na udział w różnych rozgrywkach, zatem jeśli pojawi się propozycja ciekawego turnieju na pewno podejmiemy wyzwanie i pojedziemy. W listopadzie na pewno pojedziemy na turniej, który organizuje kaliski OZPN, nie znam jednak jeszcze dokładnej daty turnieju.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
SPORT


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry