18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty

      Kogo nagrodzi starosta?  
 

admin | 10 Dec 2012

Do 31 grudnia można składać wnioski o przyznanie Nagrody Starosty Jarocińskiego "Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego". Nagrody przyznawane są co roku, w czterech kategoriach: "gospodarka", "oświata, kultura i sport", "działalność społeczna" oraz "młody talent".

Do Nagrody można zgłosić organizację, firmę albo konkretną osobę, która przyczynia się do rozwoju i promocji Powiatu Jarocińskiego. Wnioskodawcą może być praktycznie każdy. Wystarczy wypełnić wniosek zamieszczony na stronie www.powiat-jarocinski.pl i dostarczyć go do starostwa do 31 grudnia. Wyróżnienia starosta może przyznać również z własnej inicjatywy.

Laureaci wybierani są w czterech kategoriach. Jak informuje starostwo powiatowe, w kategorii „gospodarka” kandydaci oceniani są za kreatywne, konsekwentne działanie na rzecz rozwoju gospodarczego powiatu. W drugiej „oświata, kultura i sport” pod lupę starosty i kapituły konkursowej brany jest całokształt działalności lub konkretne przedsięwzięcie mające wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku powiatu. W kategorii „działalność społeczna” wyróżnia się mających osiągnięcia, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwiązywania lokalnych problemów społecznych. W ostatnie kategorii „młody talent” uhonorowane mogą zostać osoby do 25 roku życia, które wyróżniają się na niwie naukowej, sportowej, kulturalnej i społecznej przyczyniając się tym samym do promocji powiatu.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry