18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty

      Nowa dyrektor JOK z Bełchatowa  
 

admin | 07 Dec 2012

Barbara Kutera z Bełchatowa została zarekomendowana przez komisję konkursową jako najlepsza kandydatka na stanowisko dyrektora Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Kandydatka jest już po rozmowie z burmistrzem, ale oficjalnego powołania jeszcze nie ma. Pracę ma zacząć wraz z nowym rokiem. Do końca grudnia JOK-iem kierować będzie Anna Staśkiewicz.

- Jest osobą energiczną, przedsiębiorczą, bardzo kreatywną i otwartą na innych ludzi. Zrobiła wrażenie na wszystkich członkach komisji. Sądzę, że sprawdzi się na tym stanowisku - mówi o kandydatce wiceburmistrz Hanna Szałkowska. - W czasie kampanii burmistrz zapowiadał, że chciałby, aby JOK był instytucją, która będzie promieniować kulturą na innych, ale też taką, która będzie skupiać wokół siebie organizacje pozarządowe. Tych organizacji jest dużo. Myślę, że nowa pani dyrektor będzie umiała skupić te organizacje wokół siebie, będzie umiała znaleźć z nimi kontakt - dodaje wiceburmistrz.

Barbara Kutera jest z Bełchatowa, ale prawdopodobnie przeprowadzi się do Jarocina. Pracę ma zacząć wraz z początkiem roku. Do końca grudnia JOK-iem kierować będzie jeszcze Anna Staśkiewicz, która wcześniej złożyła wypowiedzenie.

O szefowanie jarocińskim ośrodkiem ubiegało się 5 osób. Jedna odpadła z przyczyn formalnych. Pozostałą czwórkę komisja konkursowa przesłuchiwała 28 listopada. Komisja konkursowa pracowała w składzie: Hanna Szałkowska i Mikołaj Kostka (zastępcy burmistrza) oraz Renata Grzelczak - dyrektor wydziału informatyzacji i administracji w jarocińskim magistracie.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry