18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty

      Dwa konkursy na zastępcę dyrektora  
 

admin | 06 Dec 2012

Do 10 grudnia można składać oferty w konkursie ogłoszonym przez burmistrza Jarocina na zastępcę dyrektora wydziału gospodarki komunalnej i inwestycji. To już drugi konkurs na to stanowisko. Burmistrz postępowanie powtórzył, bo w pierwszym, mimo że zgłosiło się dwóch kandydatów, "komisja nie dokonała wyboru".

Pierwsze ogłoszenie o naborze na zastępcę szefa wydziału komunalnego ukazało się 13 listopada. Swoje oferty złożyły wówczas dwie osoby. 30 listopada na stronie BIP urzędu miejskiego w Jarocinie ukazała się informacja burmistrza o wynikach naboru: „Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru stanowisko zastępcy dyrektora w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Inwestycji nie zostało obsadzone. Komisja nie dokonała wyboru na ww. stanowisko”. Dlaczego komisja nie dokonała wyboru, tego już niestety nie podano.

Jeszcze tego samego dnia burmistrz ogłosił drugi konkurs – dokładnie na to samo stanowisko. Kandydaci muszą spełniać identyczne warunki co w pierwszym konkursie, a więc m.in. posiadać wykształcenie wyższe techniczne i czteroletni staż pracy lub wykonywanie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest jednym z dodatkowych wymagań. Tym razem oferty można składać do 10 grudnia do godz. 15.30.

Zastępca dyrektora wydziału gospodarki komunalnej to nowe stanowisko w urzędzie miejskim w Jarocinie. Do tej pory ono nie funkcjonowało. Wszystko wskazuje też na to, że wkrótce burmistrz będzie szukał osoby na stanowisko dyrektora tego wydziału - z funkcji tej zrezygnował bowiem Piotr Banaszak.

UZUPEŁNIENIE: Burmistrz ogłosił kolejny konkurs - tym razem na stanowisko ds. zamówień publicznych. Termin składania ofert mija 17 grudnia o godz. 15.30.

O innych planach kadrowych Stanisława Martuzalskiego i rosnących wydatkach na urzędnicze pensje już wkrótce na łamach Życia Jarocina.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry