18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty

      Mafia obcina koszty, a „Samson” włosy.  
 

admin | 22 May 2009Jarocińska mafia obcina koszty w swoich szeregach. Swój stołek stracił niejaki „Samson”, czyli szef największego centrum sportowo-hotelowego należącego do naszego klanu. Jaki jest prawdziwy powód takiej decyzji? Oficjalnie „Samson” nie daje rady uciągnąć roboty na dwóch kierowniczych stołkach i wybrał szefowanie szkole, rezygnując z hotelu i basenu. Nieoficjalnie krąży plotka o tym, że znany z bujnej czupryny prezes mógł zarobić dla klanu kokosy. Ponoć otrzymał intratną propozycje od producenta jednego z szamponów na porost włosów, ale nie chciał w niej wystąpić jednak uniósł się godnością i nie zamierzał występować w spotach obok Krzysztofa Ibisza. Tym samym rozzłościł zwierzchników i musiał odejść z prestiżowego stanowiska. Podczas konferencji prasowej „Samson” tłumaczył się dziennikarzom pytającym o reklamę szamponu, najlepiej jak umiał.
Jeszcze inna plotka niesie, że ma zostać nowym... DYREKTOREM SZPITALA po jego prywatyzacji!Prezes musi przyciągać gwiazdy
Mafia od razu rozpoczęła poszukiwania osoby odpowiedniej na tak ważne stanowisko jak prezesura w Mafia Sport. Szefostwo klanu ma duże wymagania wobec przyszłego szefa kompleksu hotelowego. Kandydat musi się trochę znać na sporcie, hotelach i musi umieć liczyć co najmniej do 301 (tyle pokoi jest w hotelu Jarota). - Najważniejsze jest to, aby nowy prezes potrafił swoją osobą sprowadzić gwiazdy do hotelu - stwierdził „Blacha”. Nasz reporter dostrzegł wkrótce, że jednym z chętnych do zajęcia wolnego stołka jest „Cyga”. Podobno podesłał on do „Blachy” zdjęcie z podpisem, które publikujemy obok.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
KABARET


AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry