18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty

      Prezes to ma wyczesane życie  
 

admin | 02 Dec 2008


Jak ze zwyczajnego nauczyciela w-f przeobrazić się w prezesa ważnej spółki gminnej i dyrektora elitarnej szkoły? Odpowiedź zna Maciej Konieczny. Niegdyś wuefista w dresie kadry narodowej, adidasach, z gwizdkiem na szyi i piłką pod pachą. Dziś prezes-dyrektor w dobrze skrojonym garniturze, ze skórzaną teczką na laptopa i komórką przy uchu. Skąd taka przemiana i zdolność do osiągania sukcesów zawodowych? Odpowiedź jest prosta. Pan Maciej niczym legendarny Samson czerpie moc ze swych włosów. Faktycznie, jego kruczoczarna grzywa jest bardzo okazała i charakterystyczna. A niejedna kobieta marzy o brunecie z tak bujną czupryną.
Pan Maciej praktycznie nie nosi czapki, ani żadnego innego okrycia głowy. Bo niby po co? Latem chroni od słońca, a zimą od mrozu. Przypomnieć tu należy nasz kabaret sprzed ponad dwóch lat. Wówczas prezes oprowadzając nas po przebudowywanym hotelu był jedynym, który nie miał kasku. Już wtedy mówiło się, że powodem jest fryzura szefa Jarocin Sport. Teraz przypuszczenia się potwierdzają. Grzywka prezesa jest jego chlubą i dumą. Nasz fotoreporter prześledził wątek grzywki i wpadł na kolejny dowód magicznej mocy w cebulkach włosów. Podczas koncertu śpiewających VIP-ów, mimo panującego w namiocie chłodu, siedzący w pierwszym rzędzie prezes nie miał czapki. Podziwiając występy dzierżył w dłoni kufel z piwem. Napój nie służył mu jednak do tradycyjnego - wewnętrznego użytku. Po prostu piwo jest znakomitym źródłem protein dla włosów. Nota bene podczas imprezy pan Maciej rozdał dwa autografy jako Elvis Presley i siedem jako Rowan Atkinson.
***

Nasze śledztwo w sprawie magicznej grzywki trwało dalej. Kolejna okazja obserwacji nadarzyła się w trakcie uroczystości w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Wśród pyłów węglowych i w niesprzyjających warunkach fryzura trzymała się nienagannie. Mało tego, grzywka sama kieruje poczynaniami jej właściciela i wybiera właściwą drogę, gdy ten np. drzemie. Kto nie wierzy, niech zerknie na zdjęcie obok. Prezes z zamkniętymi oczami trafia do wyjścia. Trzeba przyznać, że z takim atutem jak magiczna czupryna, prezes ma naprawdę wyczesane życie. Mamy nadzieję, że dzięki temu Jarocin Sport będzie o włos przed wszystkimi.

Autor:
E-mail: (nieobowiązkowy)
Uśmieszki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Wyczyść pamięć


 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
KABARET


AKTUALNOŚCI


JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry