18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty


ŻYCIE SPORTOWE

      Z warcabami na „ty”  
 


W ostatnią niedzielę marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Mieście nad Wartą odbył się I Turniej Warcabowy o Puchar Rady Gminy Nowe Miasto nad Wartą.
czytaj dalej
      Wypowiedzi trenerów po meczu Bytovia - Jarota  
 
- W moim odczuciu był to typowy mecz walki. Ze względu na złe warunki atmosferyczne piłka niejednokrotnie zachowywała się nieprzewidywalnie dla jednej jak i drugiej strony - mówił po meczu z Bytovią Tomasz Mazurkiewicz, trener Jaroty Hotel Jarocin.
czytaj dalej
      Pierwsze punkty Jaroty  
 


Pierwszy punkt w rundzie wiosennej zapisali na swoje konto piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Podopieczni Tomasza Mazurkiewicza zremisowali na wyjeździe z Bytovią Bytów 1:1. - Wiadomo, że chcieliśmy zdobyć trzy punkty. Nie udało się, ale cieszymy się również z tego jednego punktu – mówił po meczu Tomasz Mazurkiewicz, trener Jaroty Hotel Jarocin. czytaj dalej
      Damian Pawlak i Łukasz Białożyt po meczu z Górnikiem [WIDEO]  
 


Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin przegrali w niedzielę z Górnikiem Wałbrzych 0:2. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi Damiana Pawlaka i Łukasza Białożyta po meczu z drużyną z Wałbrzycha. czytaj dalej
      Dream Team prowadzi  
 


POD PATRONATEM ŻYCIA JAROCINA

Trzynasta kolejka Ligi na Orliku została rozegrana w piątek na boisku Orlik w Kotlinie. Lider tabeli Dream Team Kotlin łatwo poradził sobie z Rapidem Smirnoff pokonując rywali aż 5:0.
czytaj dalej
      Mazurkiewicz: Nie tak wyobrażaliśmy sobie start w tej lidze  
 
- Na początku mieliśmy dwie lub trzy sytuacje bramkowe. Jeśli byśmy je wykorzystali to mecz mógłby się inaczej potoczyć. Jednak taka jest piłka. Nie tak wyobrażaliśmy sobie start w tej lidze - mówił po meczu z Górnikiem Wałbrzych Tomasz Mazurkiewicz, trener Jaroty Hotel Jarocin.
czytaj dalej
      Koniec piłki w Jaraczewie ?  
 


Występująca w klasie okręgowej, seniorska drużyna GKS Jaraczewo została wycofana z rozgrywek ligowych i tym samym podzieliła los zespołów Banaszaka Radlin, Gromu Golina, czy Gladiatorów Sierszew Pieruszyce. Wyborcze Walne Zebranie zdecydowało jednak o nierozwiązywaniu Klubu i skupieniu się na prowadzeniu dalszego szkolenia drużyn młodzieżowych.

Zaraz po wyborze Jana Raczkiewicza na prezesa JKS Jaroty Jarocin pojawiły się opinie, że zrezygnuje on z szefostwa w jaraczewskim GKS. Mimo dużej dozy niepewności, piłkarze pod wodza trenera Macieja Dolaty bardzo ambitnie walczyli w kaliskiej okręgówce, zajmując ostatecznie po rundzie jesiennej wysokie, 8. miejsce. Po zakończeniu sezonu, dla zdecydowanej większości zgodnie z przewidywaniami, Jan Raczkiewicz i Maciej Dolata zrezygnowali ze swoich funkcji, aby poświęcić się pracy Jarocie Jarocin. W trakcie drugiego Walnego udało się jednak wybrać nowego prezesa, którym to został Michał Glinkowski. Do zarządu weszli również, w roli wiceprezesa Piotr Biegun, skarbnika Tomasz Marciniak, sekretarza Jerzy Jakubowski oraz jako członek zarządu Jan Raczkiewicz. Oprócz decyzji o rozwiązaniu zespołu seniorów i kontynuowaniu szkolenia młodzieży, Walne przygotowało również projekt szkolenia dzieci i młodzieży w gminie Jaraczewo na kolejne lata, gdzie przy współpracy z Gminą na terenie szkół mają powstać klasy sportowe o profilu piłki nożnej. Należy mieć tylko nadzieję, że nie do końca sprawdzą się słowa jednego z zawodników drużyny seniorskiej, zamieszczone na stronie internetowej - Stało sie !!!! GKS się rozpada. Serdeczne gratulacje dla gminy i zarządu. Powtórka z BETI Jaraczewo. Dajmy sobie juz spokój z drużynami w Jaraczewie i tak wszystkie z biegiem czasu sie rozpadną.
(fw)
czytaj dalej
      Adamkiewicz blisko wyjazdu na Mistrzostwa Świata  
 
Patrycja Adamkiewicz, zawodniczka klubu taekwondo Białe Tygrysy PWiK Jarocin, została powołana na zgrupowanie Kadry Narodowej i przebywa obecnie na dziesięciodniowym zgrupowaniu w Poznaniu. Zaraz po jego zakończeniu uda się do egipskiego kurortu Sharm El Sheikh, gdzie w dniach 4 - 8 kwietnia odbędą się Mistrzostwa Świata Juniorów.
czytaj dalej
      Dwa razy 0:2  
 


Dwie porażki z rzędu ponieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Podopieczni Tomasza Mazurkiewicza najpierw ulegli na wyjeździe GKS-owi Tychy, a w niedzielę przegrali z Górnikiem Wałbrzych. Obydwa mecze zakończyły się wynikiem 0:2.

- Będzie to kolejny mecz ligowy, jak każdy inny. Wiadomo pojedziemy do Jaworzna po jak najlepszy wynik. Nie zamierzamy się "położyć" przed rywalem ....
czytaj dalej
      Zmiany kadrowe w Jarocie  
 


Dwóch zawodników zasiliło drugoligową Jarotę Hotel Jarocin. W ostatnich dniach umowę parafowali: Bartłomiej Pawłowski i Łukasz Białożyt.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry