18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty


ŻYCIE SPORTOWE

      Niedźwiedź: Nikt nam punków za darmo nie odda  
 
ROZMOWA Z JANUSZEM NIEDŹWIEDZIEM, NOWYM TRENEREM JAROTY HOTEL JAROCIN

Został pan nowym trenerem Jaroty Hotel Jarocin. Na tym miejscu zastąpił pan Tomasza Mazurkiewicza, który nie poradził sobie będąc trenerem drugoligowca z Jarocina. Teraz na panu ciąży presja, żeby drużyna wygrała spotkanie w Chojnicach.
Nie ciąży na mnie żadna presja. Nie musimy wygrać w Chojnicach .My chcemy! Zespół Chojniczanki musi z nami wygrać, ponieważ każda strata punktów przez drużynę z Chojnic spowoduje, że prawdopodobnie wyłączą oni siebie z walki o wejście do pierwszej ligi. Chcę, żebyśmy w Chojnicach zagrali ...
czytaj dalej
      Piłkarze po meczu Jaroty z Zagłębiem [WIDEO]  
 
W niedzielę piłkarze Jaroty Hotel Jarocin pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:0. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi zawodników Jaroty Hotel Jarocin.
czytaj dalej
      Trenerzy po meczu Jarota - Zagłębie [WIDEO]  
 
Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:0. Poniżej prezentujemy wypowiedzi trenerów: Jaroty - Janusza Niedźwiedzia i Zagłębia - Jerzego Wyrobka.
czytaj dalej
      Jarota lepsza od Zagłębia  
 


Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli w niedzielę piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:0. Bramki dla jarocińskiego zespołu strzelali Grzegorz Mania i Bartłomiej Pawłowski. czytaj dalej
      Mazurkiewicz nie jest już trenerem Jaroty  
 
Tomasz Mazurkiewicz nie jest już trenerem drugoligowej Jaroty Hotel Jarocin. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. - Nie jest to zwolnienie trenera przez zarząd. Jest to wspólna decyzja - nasza i trenera – podkreśla w wypowiedzi na oficjalnej stronie klubu Jacek Dutkiewicz, skarbnik Jaroty Hotel Jarocin.
czytaj dalej
      Kolejne porażki Jaroty  
 


Kolejne dwie porażki ponieśli w ostatnich dwóch meczach piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Najpierw podopieczni Tomasza Mazurkiewicza przegrali z Miedzią Legnica 2:3, a niedzielę ulegli na własnym stadionie Czarnym Żagań 0:3.
czytaj dalej
      Pożar samochodów na złomowisku  
 
Do groźnie wyglądającego pożaru doszło na złomowisku w Wyszkach (gm. Kotlin). Paliły się tam zezłomowane wcześniej samochody.
czytaj dalej
      Trenerzy po meczu Jaroty z Miedzią [WIDEO]  
 


Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin przegrali z Miedzią Legnica 2:3. Poniżej zamieszczamy wypowiedzi trenerów: Miedzi - Bogusława Baniaka i Jaroty - Tomasza Mazurkiewicza. czytaj dalej
      Jarota przegrała z Miedzią 2:3  
 


Pięć bramek oglądali kibice, którzy w sobotę zasiedli na trybunie jarocińskiego stadionu. Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin przegrali z Miedzią Legnica 2:3. Bramki dla zespołu prowadzonego przez Tomasza Mazurkiewicza zdobyli: Hubert Oczkowski i Karol Danielak. czytaj dalej
      Aerobikowe zmagania  
 
Drużyny Zespołu Szkół Ogólnokształcących oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych reprezentowały powiat jarociński w Finale Województwa Wielkopolskiego w Aerobiku Grupowym Szkół Ponadgimnazjalnych. Po raz kolejny zawody odbyły się w największej hali widowiskowo-sportowej w Wielkopolsce - poznańskiej Arenie.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry