Imieniny obchodzą:
Bogna, Brygida, Apolinary

ŻYCIE SPORTOWE

Porażka Jaroty z Miedzią

Drugą porażkę w meczach kontrolnych ponieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W środę podopieczni Janusza Niedźwiedzia przegrali na wyjeździe z pierwszoligową Miedzią Legnica 2:3.

Pierwsza bramka w tym meczu padła już w 12. minucie. Golipera jarocińskiego zespołu pokonał Bartłomiej Kuśnierz. W 39. minucie gospodarze prowadzili już 2:0. Wtedy na listę strzelców wpisał się Marcin Garuch.
czytaj dalej

Jarota wygrała z Polonią 3:1 [ZDJĘCIA] [FILM]

W drugim meczu kontrolnym, który został rozegrany w sobotę piłkarze Jaroty Hotel Jarocin zmierzyli się z trzecioligową Polonią Środa Wielkopolska. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali rywali 3:1.

Fuzja Jaroty i obiecanki Martuzalskiego. Burmistrz oszukuje i traktuje jak chłopców [ZDJĘCIA] [FILM]

- Uważam, że burmistrz albo nas oszukuje albo nas zbywa i traktuje nas jak chłopców, bo jeżeli przez dwa miesiące nie można konkretnie powiedzieć czy te pieniądze będą czy nie będą... - zarzucił Stanisławowi Martuzalskiemu, na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków JKS Jarota Jarocin, Jan Raczkiewicz, prezes klubu. Podczas walnego przyjęto uchwałę pozwalającą połączyć JKS Jarota Jarocin z czwartoligowym Płomykiem Koźminiec.
WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM NUMERZE ŻYCIA JAROCINA

Jarota połączy się z Płomykiem?

We wtorek (3 lipca) o godzinie 18:00 w Sali Konferencyjnej spółki Jarocin-Sport odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu.

Garbarek: Nie wszystkie mecze idzie wygrać

Jak ocenisz miony sezon w wykonaniu Jaroty Hotel Jarocin? Zajęliście 4. miejsce z 52 punktami na koncie. Jest to dobry wynik …
Zgadza się. Myślę, że cały sezon w naszym wykonaniu można zaliczyć do udanych. Na pewno były momenty lepsze i gorsze. Gdybyśmy utrzymali lepsze momenty, to pewnie dzisiaj świętowali byśmy awans do pierwszej ligi. Taka jest piłka.

Poznaliśmy terminarz meczów Jaroty

Wydział Gier PZPN Nożnej ustalił terminarz rozgrywek drugiej ligi gr. zachodniej. Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin pierwszy mecz rozegrają w dniach 4/5 sierpnia. Na wyjeździe zmierzą się z Gryfem Wejherowo.

Pawłowski i Mania opuszczają Jarotę

Bartłomiej Pawłowski i Grzegorz Mania odchodzą z Jaroty Hotel Jarocin. Pierwszy przebywa na testach w Warcie Poznań. Z kolei z Grzegorza Manii zrezygnował szkoleniowiec jarocińskiego zespołu.

Jakie będą losy Jaroty?

Jakie będą losy Jaroty Jarocin? Czy klub zagra w drugiej lidze? Czy trenerem będzie nadal Janusz Niedźwiedź? Czy znajdą się pieniądze na prowadzenie drugoligowca? Odpowiedzi na te pytania powinniśmy poznać w piątek. Wtedy odbędzie się sesja Rady Miejskiej.

Trenerzy po meczu Jaroty z Energetykiem

Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin pokonali w sobotę Energetyk ROW Rybnik 2:1. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi trenerów obydwu drużyn. Jaroty - Janusza Niedźwiedzia oraz Energetyku - Ryszarda Wieczorka

Wygrana Jaroty w Rybniku

Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin pokonali w sobotę Energetyk ROW Rybnik 2:1. Dwie bramki dla jarocińskiego zespołu zdobył Karol Danielak.

W pierwszej połowie kibice bramek nie zobaczyli. Z kolei w drugiej części meczu oglądali trzy gole. Pierwszy na listę strzelców wpisał się w 60. minucie meczu Karol Danielak. Niespełna dziesięć minut później do wyrównania doprowadził Mateusz Szatkowski ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47