Imieniny obchodzą:
Renata, Filipina, Eustachy

ŻYCIE SPORTOWE

Maciejak w Jarocie?

Roman Maciejak trenuje z Jarotą Hotel Jarocin. Zawodnik jest bliski podpisania kontraktu z drugoligowcem z Jarocina
czytaj dalej

Jarota przegrała z MKS-em Oława

Drugą porażkę w meczach ligowych ponieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W sobotę na własnym boisku przegrali z MKS-em Oława 0:1. Warto podkreślić, że w doliczonym czasie sędzia pokazał dwie czerwone kartki, a trenera Janusza Niedźwiedzia odesłał na trybuny.

Pierwsza bramka w tym meczu mogła paść już w 2. minucie meczu. Wtedy w doskonałej sytuacji znalazł się Tobiasz Kupczyk.

Jarota przegrała z Lechem Rypin

Pierwszą porażkę ponieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin w rozgrywkach drugiej ligi gr. zachodniej. W sobotę podopieczni Janusza Niedźwiedzia przegrali z Lechem Rypin 0:2. Na dodatek kontuzji doznał Dariusz Brzostowski.

W pierwszej części gry piłkarze Jaroty Hotel Jarocin mieli kilka sytuacji do zdobycia bramki. Jednak nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy.

Remis Jaroty z Rozwojem [ZDJĘCIA]

Drugi remis z rzędu odnieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W środę w ramach 2. kolejki drugiej ligi gr. zachodniej podopieczni Janusza Niedźwiedzia zremisowali na własnym stadionie z Rozwojem Katowice 0:0.

Już w 1. minucie meczu piłkarze Jaroty Hotel Jarocin mogli objąć prowadzenie. Wtedy w sytuacji sam na sam z Bartoszem Solińskim znalazł się Tobiasz Kupczyk ...

Remis Jaroty na inaugurację

Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin w niedzielę zainaugurowali rozgrywki w drugiej lidze gr. zachodniej. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zremisowali na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 2:2.

Spotkanie rozpoczęło się nieszczęśliwie dla gospodarzy. Już w 2. minucie Łukasz Pietroń niefortunnie upadł na plac gry i złamał rękę. Na placu gry pojawiła się karetka, która zabrała zawodnika Gryfa do szpitala.

BS Płomyk Jarota II Jarocin wygrywa na inauguracje [ZDJĘCIA]

Pięć bramek oglądali kibice, którzy zasiedli w niedzielę na stadionie w Koźmińcu. Drużyna BS Płomyk Jarota II Jarocin rozgromiła LKS Ślesin aż 5:1.

Piłkarze Jaroty zaprezentowali się kibicom [ZDJĘCIA]

W środę na jarocińskim stadionie odbyła się prezentacja zespołu Jaroty Hotel Jarocin przed sezonem 2012/2013.

Wysoka wygrana Jaroty [ZDJĘCIA]

W ostatnim meczu kontrolnym przed zbliżającymi się rozgrywkami drugiej ligi piłkarze Jaroty Hotel Jarocin rozgromili Unię Swarzędz aż 6:0.

W pierwszej połowie kibice zobaczyli trzy bramki. Już w 3. minucie wynik meczu otworzył Karol Danielak. Niespełna siedem minut później padła druga bramka w tym meczu. Tym razem na listę strzelców wpisał się Tobiasz Kupczyk.

Jarota odpadła z Pucharu Polski

Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin odpadli z Pucharu Polski. W środę podopieczni Janusza Niedźwiedzia przegrali z Chojniczanką Chojnice. O tym kto awansował do dalszej części rozgrywek zadecydowały rzuty karne.

Nie chciałem, żeby Hiszpania ponownie wygrała

Jak zostałeś przyjacielem Euro 2012?
W sierpniu ubiegłego roku na stronie UEFA.com był ogłoszony konkurs. Powiedziałem, że wezmę sobie udział w tym. Pytania były może trochę trudne, ale tak „sparingowo” sobie rozwiązałem ten test. Wyszło tak, że znalazłem się w gronie jedenastu zwycięzców. We wrześniu byłem w programie „Kawa czy herbata” w TVP 1. Wtedy przyznali mi ten tytuł. Można powiedzieć, że od tego się wszystko zaczęło.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47