17 listopada 2018
Imieniny obchodzą:
Waleria, Salomea, Grzegorz


ŻYCIE SPORTOWE

      Bojkot kibiców Lecha  
 Po serii artykułów na temat klubu i jego kibiców, Lech Poznań zerwał współpracę z Gazetą Wyborczą. Do ostrych działań przystąpili również kibice Kolejorza, którzy postanowili zbojkotować wszystkie usługi i produkty powiązane z Agorą SA - wydawcą Gazety Wyborczej.
Również w Jarocinie na wiadukcie przy ulicy Poznańskiej zawisł baner, który informuje o tym proteście. Przypomnijmy, że to nie pierwszy bojkot kibiców Lecha.
czytaj dalej
      Na rowerach pod palmami  
 11 zawodników jarocińskiej „Trójki” uczestniczyło w 10-dniowym obozie w pięknej chorwackiej miejscowości Novigrad na półwyspie Istria. Zgrupowanie zostało zorganizowane dzięki przyjaciołom i zaangażowanym działaczom klubu UKS Trójka Jarocin.
Podopieczni Szymona Gruchalskiego trenowali zarówno na szosie, jak i w terenie. Co ważne, pogoda w tym regionie Chorwacji dopisała, a temperatura nie spadała poniżej 6-8 stopni Celsjusza.
czytaj dalej
      Turniejowy aerobik  
 


Zespoły dziewcząt z gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych zmierzyły się podczas turnieju w aerobiku, który odbył się w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. Teraz przed dziewczętami ciężka praca, gdyż zdobywczynie pierwszych 3 miejsc zarówno z gimnazjów, jak i szkół średnich, wezmą udział w finale wojewódzkim.
W ZSP nr 1 odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Aerobiku Grupowym Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych.
czytaj dalej
      Pacyński daje zwycięstwo  
 W całej historii piłkarze Jaroty Jarocin rozegrali zaledwie trzy spotkania z Miedzią Legnica. Raz padł remis, dwa razy górą byli podopieczni Czesława Owczarka. Czwarty pojedynek, choć szczęśliwy, również zakończył się zwycięstwem Jaroty.
- Nie możemy ich lekceważyć. Musimy być bardzo skoncentrowani, zwłaszcza, że nam pierwszy mecz nie wyszedł. Mam nadzieję, że były to pierwsze śliwki robaczywki i drugi mecz będzie zdecydowanie lepszy - mówił przed spotkaniem Czesław Owczarek.
czytaj dalej
      Jest kasa na sport  
 


170 tys. zł - takie pieniądze trafiły do siedmiu organizacji sportowych z terenu gminy Jarocin, które ubiegały się o granty. Właśnie rozstrzygnięty został otwarty konkurs na realizację zadań w zakresie sportu kwalifikowanego w roku 2010.
Pieniądze będą mogły zostać wydane m. in. na zakup niezbędnych materiałów, usług, koszty związane z obsługą techniczną, medyczną i sędziowską zawodów oraz ubezpieczenie zawodników i imprez.
czytaj dalej
      Z Jedynką na sportowo  
 117 gimnazjalistów z terenu powiatu jarocińskiego wzięło udział w rozgrywkach sportowych w ramach VII edycji „Spotkań z Jedynką”. Zwycięzcy otrzymali medale ufundowane przez starostwo powiatowe w Jarocinie.
Zawody rozegrane zostały w dniach 15 - 17 marca, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie w ramach „Drzwi Otwartych”.
czytaj dalej
      Tenisowe wieści  
 


Adam Kądziela (OSP Cielcza) okazał się najlepszym zawodnikiem w kategorii do lat 40 podczas I Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Druhów OSP. W tej samej kategorii drugi był Mateusz Witczak, a trzeci Marcin Witczak (obydwoje OSP Wilkowyja). W zawodach udział wzięło 40 tenisistów.
Przed zawodami radny gminny Krzysztof Roszak przekazał na ręce dyrektora trzy piłki.
czytaj dalej
      Sprawdzali formę  
 18 zawodników z jarocińskiego klubu Pirania wzięło udział w VI edycji Grand Prix Śremu. - Dla młodszych pływaków te zawody są formą sprawdzenia swych umiejętności z zawodnikami z innych klubów. Nasi podopieczni spisali się bardzo dobrze, walczyli wspaniale o wysokie lokaty w wyścigach - mówi Witold Bierła, trener Piranii.
Dla starszej grupy zawodników jest to sprawdzian ich umiejętności a przede wszystkim walka o poprawienie rekordów życiowych.
czytaj dalej
      Sparing zamiast ligi  
 


Mecz sparingowy zamiast spotkania ligowego rozegrali siatkarze Towarzystwa Krzewienia Sportu „Siatkarz” Jarocin z drużyną SMS „Nafta” Piła. Mecz został już raz przełożony, jednak teraz pilanie do Jarocina przyjechali walczyć o punkty.
Sędziowie jednak nie dopuścili ich do meczu, gdyż goście nie mieli aktualnych badań lekarskich. Jarocińscy
czytaj dalej
      Czerwoni lepsi od Koźmina  
 II Turniej Przyjaźni w halowej piłce nożnej chłopców odbył się w sali sportowej w Golinie. Tym razem w zawodach wystąpiło pięć zespół: SP1 Koźmin, SP Siedlemin, SP Prusy i dwa zespoły gospodarzy SP Golina (czerwoni i niebiescy).
W turnieju zwyciężył zespół czerwony gospodarzy SP Golina, który wyprzedził lepszym bilansem bramkowym SP 1 Koźmin.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry