18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty


ŻYCIE SPORTOWE

      Czy to początek serii?  
 


Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin po dwóch zwycięstwach są coraz bliżej utrzymania się w II lidze. Najpierw pokonali u siebie Energetyk ROW Rybnik 1:0, a następnie w Wałbrzychu wygrali 3:0 z miejscowym Górnikiem. czytaj dalej
      Radlin z pucharem  
 
Strażacki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Jarocinie zorganizował Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Jarocinie.
czytaj dalej
      Kolejna przegrana Jaroty  
 


Kolejną porażkę w rundzie jesiennej ponieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Tym razem w meczu 16. kolejki drugiej ligi gr. zachodniej podopieczni Zbigniewa Smółki ulegli na wyjeździe Chojniczance Chojnice 0:2.

Już w 4. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Jaroty stanął Marcin Garuch, który strzałem w długi róg pewnie pokonał Dariusza Brzostowskiego.
czytaj dalej
      Werblińska: Gra się, żeby wygrać  
 
ROZMOWA Z ANIĄ WERBLIŃSKĄ, ZAWODNICZKĄ BANK BPS MUSZYNIANKA FAKRO MUSZYNA
czytaj dalej
      Z Rakowem Częstochowa na remis  
 


Podziałem punktów zakończył się kolejny mecz ligowy piłkarzy Jaroty Hotel Jarocin. Tym razem podopieczni Zbigniewa Smółki zremisowali na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:1

W spotkaniu z Rakowem Częstochowa obydwie drużyny podzieliły się punktami. Już w 4. minucie na listę strzelców mógł wpisać się Damian Pawlak, ale nie był on wstanie pokonać bramkarza z Częstochowy.
czytaj dalej
      Porażka rezerw Jaroty  
 
Porażką zakończył się kolejny mecz BS Płomyk Jarota II Jarocin. Podopieczni Grzegorza Idzikowskiego ulegli na wyjeździe SKP Słupca 0:1.
czytaj dalej
      Pierwsza wygrana Jaroty  
 


Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach drugiej ligi odnieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali na wyjeździe lidera Bytovię Bytów 3:1.

Pierwsza bramka w tym meczu padła już w 40. sekundzie. Wtedy błąd obrońców wykorzystał Damian Pawlak i skierował piłkę do siatki.
czytaj dalej
      Trenerzy po meczu Jaroty z Chrobrym [FILM]  
 


W sobotę piłkarze Jaroty Hotel Jarocin ulegli na własnym stadionie Chrobremu Głogów 0:1. Zobacz wypowiedzi trenerów po tym meczu. czytaj dalej
      Kolejna porażka Jaroty  
 


Czwartą porażkę z rzędu ponieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W sobotę na własnym boisku ulegli Chrobremu Głogów 0:1. Jedyna bramka w tym meczu padła w 76. minucie. Jej strzelcem był Bartosz Machaj.

W pierwszej części spotkania przewagę mieli piłkarze Jaroty. Jednak pierwszą groźną akcję przeprowadzili goście. W 11. minucie na bramkę Jaroty uderzał Krzysztof Ziemniak, ale jego strzał obronił Szymon Dutkiewicz
czytaj dalej
      Derby dla Calisii  
 
Trzecią porażkę z rzędu ponieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W meczu 5. kolejki ulegli na wyjeździe w derbach Wielkopolski Calisii Kalisz 0:1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył z rzutu wolnego Patryk Klofik.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry