Imieniny obchodzą:
Danuta, Emilia, Jan

ŻYCIE SPORTOWE

Weronika Rybarczyk w kadrze na Mistrzostwa Europy

Weronika Rybarczyk, zawodniczka UKS Trójka Jarocin i podopieczna trenera Szymona Gruchalskiego została powołana do kadry Polski na Mistrzostwa Europy MTB, które już od czwartku odbywać się będą w słowackiej Dohnany. Szerzej w najbliższym Życiu Jarocina czytaj dalej

Sprinterski finisz w Warszawie

Maciej Paterski (Liquigas - Cannondale) zajął 53. miejsce na I etapie Tour de Pologne. Na 101,5 km trasie z Pruszkowa do Warszawy zwyciężył, po finiszu z peletonu, Niemiec Marcel Kittel z holenderskiego zespołu Skil Shimano. czytaj dalej

Zwycięstwo na inaugurację

W inauguracyjnym meczu II ligi Jarota Hotel Jarocin pokonała na wyjeździe smile(mecz rozegrano na stadionie Jarocin Sport) Calisię Kalisz 2:1. Bramki dla Jaroty - Damian Czech (26. - samobójczy) oraz Bartosz Kieliba (90.), dla Calisii - Błażej Ciesielski (62.). Szersza relacja z meczu oraz skarb kibica w poniedziałkowym wydaniu Życia Jarocina. czytaj dalej

Inauguracja Jaroty Hotel Jarocin

W dniu dzisiejszym ruszają rozgrywki w drugiej lidze gr. zachodniej. Na inaugurację piłkarze Jaroty Hotel Jarocin zmierzą się w derbach z Calisią Kalisz.
Mecz zostanie rozegrany na boisku należącym do spółki Jarocin-Sport, ale gospodarzem będzie Calisia, która nie może rozgrywać spotkań drugoligowych na własnym obiekcie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Prosimy o zabranie ze sobą dowodów osobistych i wcześniejsze przybycie, a na trybuny wejdzie tylko ograniczona liczba kibiców (999 - nakaz PZPN)
czytaj dalej

Tour de Pologne z Maciejem Paterskim

Maciej Paterski, wychowanek UKS Trójka Jarocin i trenera Szymona Gruchalskiego po raz trzeci wystartuje w najbardziej prestiżowym i największym wyścigu kolarskim rozgrywanym w Polsce – Tour de Pologne. Po raz kolejny impreza organizowana przez Czesława Langa zaliczana jest do największych wieloetapowych tourów na świecie, stąd na starcie zobaczymy bardzo wiele gwiazd kolarskich. Więcej o starcie Maciej oraz o samym wyścigu w poniedziałkowym Życiu Jarocina! czytaj dalej

Marzena Kościelniak 8 zawodniczką w Europie

Marzena Kościelniak, lekkoatletka pochodząca z Żerkowa zajęła 8. miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, odbywających się w czeskiej Ostrawie. W finale biegu na 400 m ppł. Marzena uzyskała czas 57.99, a zwyciężyła Anna Yaroshchuk z Ukrainy (54.77). Szersza relacja z Mistrzostw w najbliższym wydaniu Życia Jarocina. czytaj dalej

Kościelniak w finale Młodzieżowych Mistrzostw Europy

Marzena Kościelniak, lekkoatletka pochodząca z Żerkowa, a obecnie reprezentująca barwy TS Olimpia Poznań, po wywalczeniu dwóch srebrnych medali podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski (materiał w bieżącym wydaniu Życia Jarocina) niezwykle udanie startuje w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, odbywających się w czeskiej Ostrawie. Na swoim koronnym dystansie 400 m ppł., z najlepszym tegorocznym czasem 57,20 s, zajęła 3. miejsce w swoim biegu eliminacyjnym i wystartuje w sobotnim biegu finałowym. Szerzej o Mistrzostwach w najbliższym wydaniu Życia Jarocina! czytaj dalej

Raczkiewicz prezesem Jaroty!

Jan Raczkiewicz został po raz trzeci wybrany na prezesa klubu JKS Jarota Jarocin. - Na pewno Jarota zostanie zgłoszona do drugiej ligi i mogę zapewnić, że wystartujemy w II lidze - powiedział podczas zebrania Jan Raczkiewicz, nowy prezes jarocińskiego klubu.

Sukcesy młodych Białych Tygrysów

Bardzo dobry start zanotowała ekipa Białych Tygrysów w pierwszym turnieju jedenastej już edycji ogólnopolskiego turnieju dzieci w taekwondo Wesołek Cup. czytaj dalej

Udane starty kolarzy-maratończyków

Udanie w dwóch pierwszych edycjach Pucharu Polski w maratonach szosowych zaprezentowali się kolarze - amatorzy, reprezentujący barwy sekcji kolarskiej MUKS Białe Tygrysy Jarocin oraz TPK Hydrobud Szpurta Jarocin. czytaj dalej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47