Imieniny obchodzą:
Juliana, Łukasza, Bogumiła

ŻYCIE SPORTOWE

Z Elaną po zero

Jeden punkt przywieźli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin z Torunia. W sobotnim meczu podopieczni Czesława Owczarka zremisowali z tamtejszą Elaną 0:0. czytaj dalej

Wygwizdali remis

Aż sześć bramek padło w spotkaniu drugiej ligi zachodniej pomiędzy Jarotą Jarocin, a ROW-em Rybnik. Ostatni gol, który nie powinien być uznany, padł już w doliczonym czasie gry. Sędziowie z Warszawy w końcówce meczu myślami byli już chyba w Poznaniu, gdzie Lech o 17.00 podejmował Legię Warszawa. czytaj dalej

Brązowa dwójka Victorii

Tylko jeden medal wywalczyli zawodnicy jarocińskich klubów kolarskich, startujących w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie szosowym. W trakcie dwudniowej imprezy, rozegranej w Raszkowie, najlepiej spisała się dwójka Victorii Jarocin - Julita Jagodzińska i Daria Adamiak, która w konkurencji jazdy parami na czas wywalczyła brązowy krążek. czytaj dalej

Martuzalski w koszykarskiej elicie

Pochodzący z Jarocina Krzysztof Martuzalski został nowym zawodnikiem drużyny PBG Basket Poznań i w najbliższym sezonie będzie występować w rozgrywkach Tauron Basket Ligi.
czytaj dalej

Jarota rozbiła Ruch

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Tym razem w ramach 15. kolejki drugiej ligi podopieczni Czesława Owczarka pokonali Ruch Zdzieszowice 4:2. Kibice, którzy zasiedli w niedzielę na trybunie jarocińskiego stadionu oglądali aż sześć bramek. czytaj dalej

Chcę mieć swój udział w tym turnieju

Rozmowa z Marcinem Stysiem, mieszkańcem Kotlina, zwycięzcą konkursu Przyjaciel UEFA EURO 2012 czytaj dalej

„Wilki” drugie w Polsce

Zawodniczki UKS „ Wilki” Wilkowyja zajęły drugiej miejsce w finale krajowym Turnieju Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska Podopieczne Jacka Koleckiego uległy w finale po dogrywce Tygryskom Świętochłowice 1:2 czytaj dalej

Szukali następców Paterskiego

Po raz pierwszy w historii Jarocin był organizatorem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w kolarstwie MTB. W lesie przy ulicy Sudeckiej rywalizowało 36 młodziczek i młodzików z 11 klubów, wyłącznie z terenu województwa wielkopolskiego. W najważniejszej imprezie sezonu dla kategorii młodzika nie wystartowali reprezentanci województwa zachodniopomorskiego, którzy w MTB startują tylko okazjonalnie, gdy profil trasa pozwala na wykorzystanie umiejętności z szosy i toru. czytaj dalej

Skakali w Bryllandii

Blisko 80 jeźdźców, reprezentujących 20 klubów z całej Wielkopolski wystartowało w Towarzyskich Zawodach Konnych w Skokach przez Przeszkody. Głównym organizatorem imprezy, którą rozegrano w Ośrodku Agroturystycznym Bryllandia, był działający przy Ośrodku Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy.