18 stycznia 2019
Imieniny obchodzą:
Piotra, Małgorzaty


JAROCIN FESTIWAL

      Dla każdego coś miłego  
 


Na Dużej Scenie w Jarocinie razem z laureatami Hortex Rytmy Młodych wystąpiło 30 wykonawców. Jak co roku, były koncerty udane i te trochę mniej. Każdy fan muzyki mógł odnaleźć coś dla siebie, bo ze sceny dobiegały nuty punkowe, reggae`owe, metalowe, folkowe czy bluesowe. Ale patrząc na listę wykonawców, można odnieść wrażenie, że organizatorzy w tym roku albo nie mieli czasu zakontraktować poważnych gwiazd, albo próbowali zaoszczędzić. (...) czytaj dalej
      Przeczytaj wywiady z gwiazdami JAROCIN FESTIWAL 2013  
 Już dzisiaj kup ŻYCIE JAROCINA, a wraz z nim darmową GAZETĘ FESTIWALOWĄ, w której zamieściliśmy wywiady z gwiazdami JAROCIN FESTIWAL 2013!!!!
czytaj dalej
      JAROCIN FESTIWAL 2013 - wszystko co powinieneś wiedzieć  
 


Już w piątek 19 lipca zjadą do naszego miasta goście festiwalowi. Jak co roku, nie tylko dla nich, przewidziano mnóstwo imprez towarzyszących. Dla wszystkich jarociniaków, którzy wybierają się na festiwal, lub chcą skorzystać z przygotowanych atrakcji stworzyliśmy krótki przewodnik. czytaj dalej
      Norweskie Rytmy w amfiteatrze?  
 
Powrót rytmów młodych do odbudowanego amfiteatru – to pomysł burmistrza Jarocina na festiwal, a raczej tę część festiwalu, która rozgrywa się na tzw. małej scenie. Powrót do klimatu z dawnych lat, jaki marzy się Stanisławowi Martuzalskiemu, ma jednak słono kosztować.
czytaj dalej
      JOK nie zarobił na festiwalu  
 
Jarociński Ośrodek Kultury nie zarobił na Jarocin Festiwal 2012. Na imprezę sprzedało się niecałe 10 tys. karnetów i tym samym nie spełnił się warunek przekazania na rzecz JOK prowizji w wysokości 25 tys. zł netto. Władze miasta są jednak zadowolone z imprezy, głównie z jej aspektów organizacyjnych i promocyjnych.
czytaj dalej
      Wokół festiwalu  
 


Jarociński festiwal to nie tylko muzyka. To co dzieje się wokół małej i dużej sceny tworzy swoisty klimat „Jarocina”. Zapraszamy na przegląd tegorocznych wydarzeń towarzyszących festiwalowi.

Wernisaż z glanem w tle
W piątkowe południe nastąpiło otwarcie plenerowej wystawy zdjęć Krzysztofa Skorego.
czytaj dalej
      Nagroda publiczności przyznana [FILM]  
 


Power of Trinity został laureatem nagrody publiczności tegorocznego konkursu młodych kapel Red Bull Tourbus Rytmy Młodych. Zespół zaśpiewa na dużej scenie Jarocin Festiwal razem z laureatami nagrody i wyróżnienia jury, czyli z Rust i Curly Heads. czytaj dalej
      113 decybeli dla zwycięzcy dnia  
 


Poznański zespół Rust piątkowym występem na dachu autobusu Red Bulla zdobył serca publiczności i tym samym zwyciężył wczorajszy etap starcia o prawo występu na głównej scenie Jarocin Festiwal 2012. Brawa i okrzyki, którymi zostali nagrodzeni za koncert, sięgnęły 113 decybeli. Jutro ciąg dalszy rywalizacji. czytaj dalej
      Najlepszy festiwal? [FILM]  
 


Jarocin Festiwal 2012 wystartował. - Jestem przekonany, że będzie lepszy od poprzednich. – uważa burmistrz Jarocina Stanisław Martuzalski. Skąd taka pewność włodarza?

O tym, że tegoroczna edycja będzie lepsza od poprzednich, burmistrz Martuzalski zaznaczył na początku zorganizowanej w piątkowy poranek konferencji prasowej. Po tej zapowiedzi przedstawił garść „informacji czysto technicznych”.
czytaj dalej
      Finaliści małej sceny wybrani  
 
Curly Heads, Rust i Sight to Behold – to zespoły, które zakwalifikowały się do ścisłego finału konkursu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych. Na małej scenie Jarocin Festiwal 2012 zaprezentują się razem z wcześniej wybranymi przez jury kapelami: Irena, Vermones i Power of Trinity.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 Startuj z Życiem!
 Dodaj do ulubionych!
POGODA : JAROCIN
NOWY NUMER

SZYBKI KONTAKT

NAJNOWSZA GALERIA
Jarocin Festiwal 2010 - 30lecie

OGŁOSZENIA DROBNE
 Sprzedam
 Nieruchomości
 Auto-moto
 Praca
 Rolnicze
 Usługi
 Różne
 Towarzyskie
 Informator medyczny

LOKALIZACJA
JAROCIN FESTIWAL


WIEŚCI Z GMIN


SPORT


HISTORIA


KABARET


© 2008 by zyciejarocina.pl do góry